Про нас

Наша місія: Зниження смертності від колоректального раку в Україні.

GUEDELINES

EuropaColon Ukraine прагне до запобігання смертності від колоректального раку. Також ми прагнемо підвищити рівень знань громадян України про колоректальний рак і про профілактику цього захворювання.

EuropaColon Ukraine підтримує тих, хто постраждав від цього захворювання. Наша організація прагне об’єднати всі ключові і зацікавлені сторони: ЗМІ, медичних працівників, політиків, громадських діячів у боротьбі з цією смертельною хворобою. Колоректальний рак добре піддається лікуванню, якщо діагноз поставлений на ранній стадії. Наше завдання донести цю інформацію кожному.

 

 

Senior Couple Walking Along Beach Together

EuropaColon — міжнародна некомерційна організація. Українське представництво організації EuropaColon Ukraine було створено в рамках асоціації з Europa Colon з різних країн в Європі. Наша організація об’єднує найкращих лікарів і кращі українські клініки для ефективної боротьби з колоректальним раком, а також використовує всі можливі способи інформування жителів України про зростаючу смертність від колоректального раку.

Snimok-ekrana-2015-03-09-v-13.15.57-1024x606

Щороку ок. 230 000 людей вмирають від цієї хвороби, проте багато з цих життів можуть бути врятовані за рахунок ранньої діагностики і лікування. Численні клінічні дослідження показали, що програми скринінгу допомагають виявити рак на ранній стадії і безліч життів можуть бути врятовані. Існують програми скринінгу по всій Європі, для різних видів раку. Метою скринінгу є рання діагностика раку, що допомагає найбільш ефективному лікуванню.

EuropaColonUkrainePresentation