Комікс: «Ви як хочете, а я — на скринінг!». Частина 4

У страху великі очі, тому усі члени екіпажу “Атланта” здали протягом 2 тижнів аналізи калу на приховану кров і отримавши результат, усі кому показано було дообстеження — пройшли колоноскопію, усі та не всі.

Завжди є виключення, як і у нашому випадку власник трактиру — відомий усім морякам, містер Фольд, щоденно дивився на “чорну мітку” (позитивний результат), що надійшов йому більше як тиждень тому з великим острахом на результат тесту, навіть ходив до шамана (на кшталт Google на той час) і усім знайомим говорив: “Та ну, максимум геморой. І взагалі то не мій аналіз я підмінив матеріал — то навіть результат не мого аналізу.”

Насправді у нього був страх перед невідомим, адже будь-яка медична маніпуляція, особливо інвазивна викликає у людини паніку, острах, недовіру до медичних працівників.

Команди кораблів, завсідники трактиру які тільки методи не застосовували і залякування, і маніпуляцію, і переконання — нічого не спрацьовувало — містер Фольд міцно стояв на своєму: “Не буду здавати, воно мені не потрібне!”

Як і належить у такому випадк у звернувся до містера Фолька досвідчений лікар По і сказав: “Медики дають тобі шанс скорегувати своє життя та бути впевненим, що патології дійсно немає, а ти робиш свій вибір: або обстежитись, або ж жити з сумнівом, вибір за тобою!”

Зробивши все можливе — МАКСИМАЛЬНО ПРОІНФОРМУВАВШИ містера Фольда лікар По впевненим кроком проєднався до шумної компанії друзів. Він знав одне — вибір за пацієнтом, а свою роботу він зробив — пояснив та довів інформацію.

Будьте свідомими, проходьте скринінг та будьте впевнені у своєму здоров’ї!